"Ledinukas"

Žaidimų kambarys "Ledinukas" - tai spalvinga ir didelė erdvė , skirta privačioms vaikų šventėms. Kambaryje patogiai talpiname iki 50 svečių (iki 25 vaikų). "Ledinukas" orientuotas į 3-7 metų vaikus.

Žaidimų kambario "Ledinukas" erdvė yra funkcionali ir padalinta į du segmentus. Vienas skirtas vyresniems vaikams - aukštos čiuožyklos/kalneliai ir „spurgų“ nusileidimo takas. Antras, universalus - pritaikytas ir mažesniems ir vyresniems vaikams (batutas, žema čiuožykla, kamuoliukų baseinas, tilteliai, Tarzano laipynė, įvairūs laipteliai ir pan.). Vaikai šventės metu gali džiaugtis ir besisukančia spalvinga karusele, stalo futbolu, nevaržomai važinėtis mašinėlėmis ar žaisti gaudynių, nes vietos pas mus daug ir erdvė neapkrauta nereikalingais daiktais.

Kambaryje įrengta virtuvėlė su dideliu darbastaliu (šaldytuvas, virdulys, cukrus, pjaustymo reikmenys, tortinė, vaza, keletas serviravimo indų ir pan.). Taip pat pačiame kambaryje rasite WC su vystymo stalu leliukams, erdvią ir patogią svečių sėdėjimo ir bendravimo zoną su kokybiškais minkštais baldais, dideliu stalu bei profesionaliu stalo futbolo stalu.

"Ledinukas" įsikūręs nedideliame prekybos centre, Kalvarijų g.206, kambario įėjimas iš D.Kazlausko g.pusės. Šalia pastato įrengta automobilių stovėjimo aikštelė (nemokama 2 val.), kurioje vietos rasite ir Jūs, ir visi Jūsų svečiai.


"Ledinuko Pasaka"

Žaidimų kambarys "Ledinuko Pasaka" - tai privati ir stilinga erdvė vaikų šventėms. Žaidimų aikštelė yra net trijų aukštų, dominuoja šviesios, pastelinės spalvos, o pačiame kambaryje talpiname iki 40 asmenų. "Ledinuko Pasaka" orientuota į 2-7 metų vaikus.

Pirmajame aukšte vaikai suras batutą, naujuosius suktukus, įvairias kliūtis bei didžiulį kamuoliukų baseiną, kuriame nardyti bei mėtytis kamuoliukais visada labai smagu. Antrajame aukšte vaikų lauks dar daugiau kliūčių (tiltelis, kriaušės, tinklo tuneliai ir pan..) ir žinoma čiuožyklos - vamzdinė čiuožykla ir naujoji rolerių čiuožykla į didžiulį kamuoliukų baseiną. Pasiekus trečiąjį žaidimų aikštelės aukštą, vaikai, įveikę tinklo tunelį, ritinius, pintą tiltelį ir kitas vaikiškas kliūtis, pasieks ilgą dvipusę čiuožyklą. Žinoma mūsų patys mažiausieji svečiai taip pat turės veiklos - įrengėme mažylių zoną su minkštu dideliu kilimu, žaidimų virtuvėle ir žaislais.

Kambaryje yra įrengta virtuvėlė šventės pasiruošimui (šaldytuvas, virdulys, cukrus, tortinė, peilis, pjaustymo lentelė, du ąsočiai, keletas serviravimo indų, vaza), WC zona. Mažiausiems - maitinimo kėdutė, vystymo stalas, puodukas. Kambarys įsikūręs nedideliame prekybos centre, įėjimas iš lauko pusės prie Caffeine. Šalia pastato įrengta automobilių stovėjimo aikštelė (nemokama 2 val.), kurioje vietos rasite ir Jūs, ir visi Jūsų svečiai.

"Ledinukas Ogmios miestas"

"Ledinukas Ogmios miestas" gimė iš Jūsų meilės mūsų Ledinukams ir šis žaidimų kambarys, apimantis beveik 300m2 ploto, yra pats erdviausias ir didžiausias Ledinukas. Čia vienu metu gali vykti du gimtadieniai arba viena, didelė ir privati šventė, rezervuojant visą žaidimų erdvę.

Žaidimų kambario visą erdvę sudaro 2 aukštai. Pirmame aukšte jus pasitiks administratorės ir profesionali žaidimų aikštelė, kuri yra net 5 metrų aukščio. Pirmame žaidimų aikštelės aukšte vaikai galės džiaugtis batutu, lyno supynėmis, bokso kriaušėmis, įvairiomis kliūtimis, bei didžiuliu kamuoliukų baseinu ir laipyne iš jo. Antrame aukšte vaikai ras taip pamiltą padangų čiuožyklą, praropojamą tunelį, kamuolių supynes bei minkštą čiuožyklą į kamuoliukų baseiną. O nuo trečio aukšto, patys drąsiausi, įveikę siūbuojamąjį tiltelį, tinklo tunelį ir visas kitas kliūtis, turės galimybę nusileisti išskirtine plienine, spiraline čiuožykla į kamuoliukų jūrą. Prie pagrindinės žaidimų aikštelės įrengta laipiojimo zona su minkštais čiužiniais bei supynėmis, kur vaikai galės smagiai leisti laiką, o tėveliai bendrauti ir stebėti vaikus.

Taip pat už laipiojimo zonos įsikūrusi jauki mažylių erdvė, su virtuvėle, stumdukais, šokliukais ir žaislais, skirtais patiems mažiausiems. Netoliese įrengta patogi wc zona ir vystymo stalas.

Minkštais laiptais pakilus į antrą aukštą, rasite įrengtus du gimtadienių kambarius - Ledų ir Zefyrų. Kambariai beveik identiški, šviesūs, erdvūs, kiekviename įrengta privati virtuvėlė su kriaukle, šaldytuvu, pasiruošimo vieta bei būtiniausiais indais. Abiejuose kambariuose žinoma rasite didelį gimtadienio stalą ir kėdes aplink jį, atskirai desertų staliuką ir taip pat minkštą bei patogų sėdėjimo kampą tėveliams. Kambariuose pasirūpinome ir atskiromis bluetooth kolonėlėmis bei diskotekos led šviestuvais, tad norint galėsite susikurti savo mėgstamą muzikinį foną, o torto ceremonijos metu įjungti vaikams taip patinkančias diskotekos šviesas. Būnant antrame aukšte pro didelius langus galėsite matyti apačioje saugiai žaidžiančius vaikus, kuriuos prižiūrės ir mūsų administratorė.

"Ledinukas Ogmios miestas" kambarys orientuotas labiausiai į 3-8 metų vaikus.