Žaidimų kambarių taisyklės

Prieš užsakant vaikų žaidimų kambarį šventei, prašome susipažinti su mūsų taisyklėmis. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Perskaičius, bus atsakyta į daug klausimų, kurie gali kilti.

 1. Taisyklės yra privalomos visiems, kurie lankosi mūsų žaidimų kambariuose - ar kaip lankytojas, ar kaip šventės užsakovas, ar kaip svečias.

 2. Už vaikų elgesį, priežiūrą kambaryje yra atsakingi jų tėvai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys. Įsitikinkite, kad vaikai supranta, kaip teisingai naudotis žaidimų įranga. Tai itin svarbu, norint žaisti saugiai. Mašinėles ir kitus daiktus griežtai draudžiama nešti į antrą aikštelės aukštą, jomis čiuožti žemyn ar mėtyti nuo čiuožyklų, nes tai nesaugu. Pasiliekame teisę nuolat taisyklių nesilaikančius, kitus vaikus skriaudžiančius vaikus sudrausminti arba atsisakyti priimti į kambarį.

 3. Užsakius privačią šventę, į žaidimų kambarį galima atsivesti kiekviename kambaryje atskirai nurodytą svečių skaičių. Siekiant, kad šventės vyktų saugiai ir sklandžiai, maksimalus leistinas svečių skaičius yra labai svarbus. Jei žmonių planuojate daugiau, bus taikomas papildomas mokestis už viršytą žmogų (5 Eur/asm). Didesnį skaičių žmonių privaloma suderinti su mumis rezervacijos metu.

 4. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jei kambarys po Jūsų yra laisvas.

 5. Atsiskaitymas kambaryje galimas tik grynais. Už privačias šventes galima atsiskaityti ir iš anksto pavedimu, jeigu Jums taip patogiau. Jūsų pavedimą turime gauti iki šventės pradžios.

 6. Mes tikime, kad Jūs esate atsakingi žmonės ir vieni kitus gerbsime, todėl prašome saugoti mūsų inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį, įspėti šventės dalyvius apie tai. Tėvai ar kiti vaiką atlydėję pilnamečiai asmenys privalo jiems paaiškinti/parodyti, kaip tinkamai naudotis žaidimų įranga. Ypatingai tai svarbu, kalbant apie mažus vaikus. Visi norime, kad vaikai žaistų saugiai. Kilus klausimams, klauskite administratorės. Už šventės ar apsilankymo metu tyčia, dėl neatsargumo, taisyklių nesilaikymo sugadintus kambario daiktus, inventorių, įrangą finansinė atsakomybė tenka paslaugos užsakovui, pasirašiusiam registrų žurnale.

 7. Kambariuose darbuojasi didelis mūsų kolegų personažų būrys. Animatoriai galimi tik iš mūsų partnerių. Animatorių pasirinkimas yra labai platus. Programos iš kitų įmonių kambariuose nėra leidžiamos. Yra programų, kurios mūsų kambariuose draudžiamos dėl techninių dalykų.

 8. Labai vertiname švarą, todėl kambariuose vaikštome be lauko avalynės (rekomenduojame šaltuoju sezonu turėti storesnes kojines suaugusiems, vidaus avalynę neslystančiu paduku vaikams ) arba su antbačiais.

 9. Maisto klausimu Jūs esate laisvi pasirinkti, kaip norite daryti. Maistą švenčių metu leidžiame atsinešti savo arba galite jį užsisakyti iš mūsų siūlomo ar Jūsų mėgstamo maisto tiekėjo. Užkandžiai žaidimų kambariuose valgomi tik prie stalo. Higienos ir vaikų saugumo sumetimais (kad žaisdami neužspringtų), į žaidimų aikšteles jį draudžiama neštis. Kambariuose vartojami tik gaivieji gėrimai. Torto fejerverkas leidžiamas tik turint staltiesę.

 10. Visi, švenčiantys gimtadienį ar kitą šventę „Ledinuke“ ir/arba "Ledinuko pasakoje" privalo laikytis patvirtinto būvimo kambaryje tvarkaraščio. Kambarys bus paruoštas Jums 15 min. iki šventės pradžios. Jį prašome atlaisvinti sutartu laiku. Vėluojant atlaisvinti patalpas ir/arba norint atvykti anksčiau nei 15 min., kambario administratorius turi teisę taikyti papildomą mokestį už pratęstą arba ankstesnį atvykimo laiką (14 Eur/15 min. d.d., 18-20 Eur/15 min. savaitgaliais). Jei planuojate šventei naudoti daug dekoracijų, įvertinkite tai, kad joms paruošti, Jums gali prireikti papildomo laiko. Jį būtina numatyti iki šventės.

 11. Kamuoliukų baseinuose smagu ,,plaukioti", kai jame yra kamuoliukų, todėl prašome įspėti vaikučius, kad kamuoliukai po žaidynių turi likti baseine, o ne už jo ribų :)

 12. Batute vienu metu saugiausia šokinėti po vieną. Taip bus išvengta susidūrimo pasekmių.

 13. ,,Tarzano" laipyne gali naudotis vaikai iki 7 metų. Vienu metu ja čiuožti gali tik vienas vaikas. Čiuožimo pabaigoje būtina kojomis atsispirti į minkštą sienutę laipynės gale. Suaugę, atlydėję vaiką (-us) į kambarį turi įsitikinti, kad vaikas supranta, kaip tinkamai naudotis šiuo įrenginiu. ,,Spurgų" čiuožykla galima čiuožti tik ant tam skirtos padangos ir tik pilnai atsisėdus į ją (ant kiekvienos ,,spurgos" rasite vizualią naudojimosi instrukciją). Ant čiuožyklų draudžiama lipti priešpriešine kryptimi, nes ja tuo metu gali čiuožti kitas vaikas ir yra rizika susidurti.

 14. Besisukančia karusele kambaryje gali naudotis vaikai iki 7 metų. Griežtai draudžiama ją papildomai sukti rankiniu būdu (ji sukasi automatiškai), tempti ir pan.

 15. Žaidimų aikštelės ir žaidimų įranga kambaryje yra skirta tik vaikams.

 16. Pas mus leidžiama naudoti torto fejerverką (kuris dega kaip didelė šalta ugnelė) jeigu yra paserviruota staltiesė. Konfeti, pinjatos, muilo burbulai, "slime"gamybos žaidimai, valgomųjų ledų gamyba, cukraus vatos ir popcornų gaminimo aparatai yra draudžiami mūsų kambariuose.

 17. Teminiai indai ir dekoracijos yra užsakomi ne vėliau nei 3-4 darbo dienos iki šventės pradžios. Mūsų siūlomą asortimentą su kainomis rasite www.partyinbox.lt. Užsakant prekes per mus, atvežimas į kambarius/serviravimas kainuoja 5-7 eur ir stalą padengsime iki Jums atvykstant.

 18. Prieš pradedant naudotis kambariu, būtina susipažinti su kambario taisyklėmis ir pasirašyti registrų žurnale. Parašu pažymite, kad su kambario taisyklėmis susipažinote, jos Jums yra suprantamos ir su jomis sutinkate. Taisyklių nežinojimas neatleidžia Jūsų ar svečių nuo atsakomybės. Kambario taisyklės yra viešai paskelbtos tinklapyje www.ledinukas.com, su jomis taip pat galima susipažinti, atvykus į žaidimų kambarį ar paskambinus mums kontaktiniu telefonu. Jei kyla klausimų, klauskite. Mielai viską paaiškinsime.

 19. Šventės atšaukimo/nukėlimo sąlygos.Jubiliatui (-ei) susirgus ir apie ligą įspėjus mus ne vėliau nei 24 val. iki šventės pradžios, leidžiame vieną kartą nukelti šventės datą, sumokant naujos datos užstatą,o perkeltos šventės dieną abu užstatai minusuojami. Nukėlimas leidžiamas daugiausia 4 savaičių laikotarpiui. Šventės užstatas yra negrąžinamas. Šventės nukėlimas leidžiamas tik jubiliato ligos atveju.

 20. Už klientų paliktus asmeninius daiktus neatsakome, tačiau, jei juos randame ir žinome, kas juos paliko, visada informuojame apie tai. Rastus daiktus saugojame 1 savaitę. Jei daiktas yra vienkartinis, jo nesaugojame.