Švenčių dekoravimas

Stilingai dekoruoti vaikų šventes - madinga!

Mūsų žaidimų kambaryje galite užsisakyti viską, kas Jūsų šventę pavers išskirtine ir įsimintina. Jau nekalbant apie tai, kokios gražios bus Jūsų gimtadienio nuotraukos! Mes esame už požiūrį, kad gražią visumą sudaro daug gražių detalių, todėl jomis puošiame gimtadienius. Juk vaikai to verti, tiesa?

Paklausus vyresnių tėvų, ar Jūs prisimenate savo gimtadienį, dažnas atsako - ne. Ar žinote, kodėl taip yra? Nes jie neturi, ką prisiminti. Gražius prisiminimus reikia kurti. Jei savo vaikui padovanosite išskirtinį gimtadienį, patikėkite - jis šventę prisimins ir apie ją dar ilgai kalbės. O gimtadienis vaiko mažame pasaulyje yra didelis įvykis, kurio jis be galo laukia. Savo vaikui Jūs galite padovanoti tai, ko neturėjote Jūs. Štai kodėl teminiai gimtadieniai yra tokie populiarūs.

Užkandžiai, saldus stalas

Mes stengiamės, kad pasiruošimas vaiko šventei Jums būtų kuo paprastesnis, todėl į savo siūlomų paslaugų sąrašą įtraukėme ir vaišių stalą. Visada rasime Jums tinkamiausią variantą, kadangi turime ne vieną maisto ir desertų partnerį. Meniu pasirinkimas labai platus, galimybė paruošti užkandžių alergiškiems žmonėms, vegetarams/veganams.

Populiariausi gėrimai: Stalo vanduo ir sultys, patiekiami dekoratyviniuose induose su kraneliu ir papuošiami bantukais.

PATARIMAS: skaičiuodami maisto kiekį šventei, prisiminkite, kad svečius Jums reikės ne pamaitinti, o pavaišinti :-)

Animatoriai, personažai

Mūsų šventėse darbuojasi žaismingas, linksmas personažų būrys, kuris jungia įvairių meno ir švietimo sričių žmones. Personažų pasirinkimas itin platus! Sau tinkantį personažą ras ir mergaitės, ir berniukai. Ir mažiausieji ir vyresni vaikai. Programos gali būti organizuojamos ne tik lietuvių, bet ir rusų, lenkų, anglų kalbomis (apie pageidaujamą kalbą, iš anksto mus įspėkite).

Trys pagrindinės priežastys, kodėl mūsų klientai renkasi personažą savo vaiko šventei:

1. Jis vaikus suburia bendrai veiklai, komandinėms užduotims, žaidimams, konkursams. Taigi į šventę atneša kitokio pobūdžio žaidimų, veiklos.

2. Jis dažniausiai apjungia gimtadienio temą ir smagiai praveda torto ceremoniją, todėl tėvai jos metu visą dėmesį gali skirti savo vaikui ar fiksuoti svarbiausias šventės akimirkas fotoaparatu.

3. Nuotraukos iš šventės, kurioje dalyvavo personažas, yra kur kas spalvingesnės ir linksmesnės. Personažas papuošia šventę.

Fotografas

Užduosime paprastą klausimą - kas lieka po smagaus gimtadienio? Skanaus gimtadienio torto nebelieka, spalvotos žvakutės užpūstos, svečiai išsiskirsto po namus... Bet po gimtadienio lieka gražūs prisiminimai ir gražios nuotraukos, kurias po dešimties ar daugiau metų visada bus smagu peržiūrėti ir prisiminti, kokie (Ohoho kokie!) buvo Jūsų vaiko gimtadieniai :) Štai kodėl gimtadienio fotografas užklydo į ,,Ledinuką" ir čia pasiliko :)

1 val. fotografavimo paslauga - nuo 65 Eur/val. Bus pateikta iki 60 sutvarkytų nuotraukų, kurios atsiunčiamos el.paštu 3-4 savaičių bėgyje.