Kambario taisyklės

Prieš užsakydami kambarį šventei, prašome susipažinti su mūsų kambario taisyklėmis. 

 

Žaidimų kambario "Ledinukas" taisyklės:

 1. Kambario taisyklės yra privalomos visiems, kurie lankosi žaidimų kambaryje.
 2. Kambarys yra orientuotas į 4-9 metų vaikus. Už vaikų elgesį, priežiūrą kambaryje  yra atsakingi tėvai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys, asmenys, kurių žinioje jie yra. Vaikai kambaryje gali būti tik kartu su tėvais ar kitais juos atlydėjusiais pilnamečiais asmenimis. Įsitikinkite, kad vaikai supranta, kaip tinkamai naudotis žaidimų įranga. Tai itin svarbu, norint žaisti saugiai. Mašinėles ir kitus daiktus griežtai draudžiama nešti į antrą aikštelės aukštą, jomis čiuožti ar mėtyti nuo čiuožyklų. Administratorė turi teisę nuolat taisyklių nesilaikančius, kitus vaikus skriaudžiančius vaikus sudrausminti arba atsisakyti priimti į kambarį.
 3. Užsakius privačią šventę, į kambarį galima atsivesti iki 40 asmenų. 
 4. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jei kambarys po Jūsų yra laisvas.
 5. Atsiskaitymas kambaryje galimas tik grynais (nepykite, šiai dienai neturime kortelių skaitytuvo). Už privačias šventes galima atsiskaityti ir iš anksto pavedimu.
 6. Šventės užsakovas įsipareigoja saugoti kambario inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį, įspėti šventės dalyvius apie tai. Tėvai ar kiti vaiką atlydėję pilnamečiai asmenys privalo vaikams paaiškinti/parodyti, kaip tinkamai naudotis žaidimų įranga. Kilus klausimams, klauskite administratorės. Už šventės ar apsilankymo  metu tyčia, dėl neatsargumo, taisyklių nesilaikymo sugadintus kambario daiktus, inventorių, įrangą finansinė atsakomybė tenka paslaugos užsakovui, pasirašiusiam registrų žurnale.
 7. Kambaryje personažų programas veda www.personazai.lt. Kitos programos leidžiamos, tik suderinus tai su mumis iki šventės.
 8. Labai vertiname švarą, todėl kambaryje vaikštome be lauko avalynės (rekomenduojame turėti storesnes kojines suaugusiems, vidaus avalynę neslystančiu paduku vaikams ). Maistą švenčių metu galima atsinešti savo arba galima užsisakyti iš mūsų siūlomo ar Jūsų mėgstamo maisto tiekėjo. Maistas kambaryje valgomas tik tėvelių zonoje. Higienos ir vaikų saugumo sumetimais (kad žaisdami neužspringtų), į žaidimų aikštelę jį draudžiama neštis.
 9. Visi, švenčiantys gimtadienį ar kitą šventę „Ledinuke“ privalo laikytis patvirtinto būvimo kambaryje tvarkaraščio. Į kambarį užsakovas įleidžiamas 15 min. iki šventės pradžios. Kambarį turi atlaisvinti sutartu laiku, kuris nurodomas el.paštu atsiųstame užsakymo patvirtinime. Vėluojant atlaisvinti patalpas, kambario administratorius turi teisę taikyti papildomą mokestį už pratęstą laiką (6 Eur/15 min).
 10. Kamuoliukų baseine smagu ,,plaukioti", kai jame yra kamuoliukų, todėl prašome įspėti vaikučius, kad kamuoliukai po žaidynių turi likti baseine, o ne už jo ribų :)
 11. Batute vienu metu saugiausia šokinėti po vieną. Taip bus išvengta susidūrimo pasekmių.
 12. ,,Tarzano" laipyne gali naudotis vaikai iki 8 metų. Vienu metu ja čiuožti gali tik vienas vaikas. Čiuožimo pabaigoje būtina kojomis atsispirti į minkštą sienutę laipynės gale. Suaugę, atlydėję vaiką (-us) į kambarį turi įsitikinti, kad vaikas supranta, kaip tinkamai naudotis šiuo įrenginiu. ,,Spurgų" čiuožykla galima čiuožti tik ant tam skirtos padangos ir tik pilnai atsisėdus į ją. Ant čiuožyklų draudžiama lipti priešpriešine kryptimi. Karusele kambaryje gali naudotis vaikai iki 9 metų. Griežtai draudžiama ją papildomai sukti rankiniu būdu (ji sukasi automatiškai), tempti ir pan.
 13. Žaidimų aikštelė ir žaidimų įranga kambaryje yra skirta tik vaikams.
 14. Kambaryje leidžiama naudoti torto fejerverką (kuris dega kaip didelė šalta ugnelė). Konfeti, Pinatas ir muilo burbulus naudoti draudžiama. 
 15. Užsakymus teminiams gimtadienio indams, dekoracijoms priimame ne vėliau nei 3 darbo dienos iki Jūsų šventės pradžios. Mūsų siūlomą asortimentą rasite www.partyinbox.lt 
 16. Prieš pradedant naudotis kambariu, būtina susipažinti su kambario taisyklėmis ir pasirašyti registrų žurnale. Parašu užsakovas pažymi, kad su kambario taisyklėmis susipažino, jos jam yra suprantamos ir su jomis sutinka. Jei kyla klausimų, klauskite. Mielai viską paaiškinsime.
 17. Užsakant šventę 2.5 ar 3 val. trukmei, yra imamas 30 Eur užstatas. Likutis mokamas po šventės, prieš išeinant, išlydėjus paskutinį svečią. Užstatas šventės anuliacijos atveju yra negrąžinamas, į kitas paslaugas nekeičiamas. Jubiliatui (-ei) susirgus ir apie ligą įspėjus mus ne vėliau nei 24 val. iki šventės pradžios, leidžiama nukelti šventės datą. Rezervuojant naują datą, imamas papildomas užstatas, kaip garantas kad atvyksite antrą kartą. Atvykus į šventę, abu užstatai išminusuojami iš likusios mokėtinos sumos. Nukėlimas leidžiamas vieną kartą ir daugiausia mėnesiui.
 18. Už klientų paliktus asmeninius daiktus žaidimų kambario administracija neatsako. Rastus daiktus saugojame 2 savaites.