Maistas vaikų šventėms

Maistas vaikų šventėms!

Mes stengiamės, kad pasiruošimas vaiko šventei Jums būtų kuo paprastesnis, todėl į savo siūlomų paslaugų sąrašą įtraukėme ir vaišių stalą. Į Jūsų šventę gali atkeliauti skanūs dalykai: vieno kąsnio sumuštinukai, tortilijos, vaikiški užkandukai, burgeriai, naminis tortas, dailiūs ir visada šviežūs keksiukai, Cake Pops'ai, užtepėlės, daržovių, vaisių rinkinukai, morengai, saldainiukų/guminukų/zefyriukų asorti ir daug kitų dalykų. Meniu yra platus. Visada rasime Jums tinkamą variantą. Yra galimybė paruošti užkandžių alergiškiems žmonėms, vegetarams/veganams.

Populiariausi užkandžiai vaikams mūsų kambaryje:

1. Trikampiai sumuštiniai su kumpiu arba burgeriukai

2. Traškūs spring roll's su vištiena arba daržovėmis

3. Cake popsai arba morengai ant pagaliuko

4. Suktinukai su dešrele

5. Vaisių rinkinys

Populiariausi užkandžiai tėvams mūsų kambaryje:

1. Tortilijos

2. Daržovės su padažu (patiektos taurelėse)

3. Mini kruasanai su lašiša arba kumpiu arba mocarela

4. Vieno kąsnio sumuštinukai

5. Kanelės

Populiariausias gėrimas:

1. Stalo vanduo, patiektas dekoratyviniame inde su kraneliu.

PATARIMAS: skaičiuodami maisto kiekį šventei, prisiminkite, kad svečius Jums reikės ne pamaitinti, o pavaišinti :-)

Užsakytas maistas patiekiamas ant daugkartinių padėklų arba mūsų dekoratyviniuose induose. Maistas gaminamas tą pačią dieną, todėl visada būna šviežias.

Maisto kainos skaičiuojamos individaliai, kada užsakomas kambarys ir žinomas vaikų ir suaugusių skaičius, kurie dalyvaus šventėje. Dažniausiai maisto samata prasideda nuo 90-100 Eur ir gali siekti 300-350 Eur. Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir kiekių.

Norite pažiūrėti ruoštų stalų pavyzdžių? Užsukite į mūsų FOTO galeriją. Joje rasite aplanką ,,Teminiai gimtadieniai" su daugybe nuotraukų. Arba junkitės prie mūsų gausaus draugų būrio facebooke. Ten taip pat sudėta daug informacijos apie mūsų paslaugas.

Norite šventės be rūpesčių? Susisiekite su mumis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 684 62319 ir aptarsime Jūsų norus.