Teminiai gimtadieniai ir dekoras

Stilingai dekoruoti vaikų šventes - madinga!

Mūsų žaidimų kambaryje galite užsisakyti viską, kas Jūsų šventę pavers išskirtine ir įsimintina. Jau nekalbant apie tai, kokios gražios bus Jūsų gimtadienio nuotraukos! Mes esame už požiūrį, kad gražią visumą sudaro daug gražių detalių, todėl jomis puošiame gimtadienius. Juk vaikai to verti, tiesa?

Paklausus vyresnių tėvų, ar Jūs prisimenate savo gimtadienį, dažnas atsako - ne. Ar žinote, kodėl taip yra? Nes jie neturi, ką prisiminti. Gražius prisiminimus reikia kurti. Jei savo vaikui padovanosite išskirtinį gimtadienį, patikėkite - jis šventę prisimins ir apie ją dar ilgai kalbės. O gimtadienis vaiko mažame pasaulyje yra didelis įvykis, kurio jis be galo laukia. Savo vaikui Jūs galite padovanoti tai, ko neturėjote Jūs. Štai kodėl teminiai gimtadieniai yra tokie populiarūs.

Visą mūsų siūlomų dekoracijų asortimentą su kainomis rasite www.partyinbox.lt

Jei norite turėti gražų ir skoningą teminį stalą, Jums reikės kelių bazinių dalykų:

1. Staltiesės. Svarbu, kad ji būtų tinkamo dydžio. Nedėkite dviejų trumpų staltiesių. Stalas atrodys keistai ir netvarkingai. Tinkama staltiesė stalui suteikia puošnumo. Venkite popierinių staltiesių, nes jos yra nepatvarios. Mes naudojame itin plono plastiko vienkartines staltieses.

2. Lėkštučių. Siekdami sutaupyti, vaikams paprastai užsakome temines lėkštutes, o suaugusiems renkamės vienspalves lėkštutes, nes jų kaina mažesnė. Suaugusių lėkštutės spalviškai yra priderinamos prie temos kolorito, kad visi indai derėtų tarpusavyje. Jei norite biudžetą dar labiau ,,apkarpyti", tada ir vaikams ir suaugusiems naudokite vienspalvius indus, nes jų kainos puikios. Stalą galima pagyvinti smagiomis servetėlėmis, jas idedant į vienspalvius puodelius ir pan.

3. Puodeliai. Rinkitės tik tvirto kartono puodelius. Plastikiniai puodeliai atrodo prastai ir yra nepatogūs vaikams, nes į juos įpylus gėrimą, jie lengvai suglemba ir vaikai gerdami dažnai apsilaisto. Kartoninių puodelių dar vienas privalumas - jie tinka ir karštiems gėrimams (arbatai/kavai).

4. Servetėlės. Paprastai užtenka 1 pakuotės. Retais atvejais užsakome dvi pakuotes, jei žmonių šventėje virš 30.

5. Šakutės tortui. Jų spalvas taip pat deriname prie temos spalvų. Kodėl gi ne? :-) Juk spalvų paletė tokia plati! Išnaudokite ją. Šakutes galima pakeisti šaukšteliais, jeigu su jais Jums valgyti patogiau. Vienkartiniai peiliai vaikų šventėse nereikalingi :)

Dar keli patarimai:

*dekoruodami stalą, laikykitės vienos pagrindinės taisyklės - jei staltiesė yra vienspalvė, teminiai indai gali būti ir margi (su paveikslėliais) ir vienspalviai.  Jei staltiesė yra marga, teminius indus rinkitės vienspalvius. Kitu atveju, jie ,,pranyks" margame fone ir stalas atrodys netvarkingai.

*jei norite stalui suteikti žaismingumo, papuoškite jį stalo girlianda, aplink jį pamėtykite spalviškai priderintų balionų, naudokite smagius indukus guminukams, užkandžių smeigtukus ir pan.  Mūsų kambaryje populiariausia dekoracija - stalo girlianda.

*esant galimybei, nepamirškite prie temos kolorito priderinti ir užkandžių spalvų, ypatingai saldumynų - torto, Cake Popsų, keksiukų, guminukų.

*stalą serviruokite švediško stalo principu. Taip laimėsite daugiau vietos stalo dekoracijoms ir užkandžių padėklams. Toks stalas ir nuotraukose atrodys gražiau. 

*užkandžiai ant stalo turi būti patiekti ant daugkartinių padėklų/indų. Nedėkite maisto į plastikinius padėklus. Jie skirti maistui išsinešti, o ne serviravimui. Maisto ant stalo turi būti saikingai. Jei jo turite daug, dalį sudėkite ant stalo, dalį padėkite virtuvėlėje ir šventės metu ištuštėjusius padėklus tiesiog papildykite. Perkrautas stalas užgožia dekoracijas.

*gėrimai švenčių metu serviruojami ąsočiuose arba dekoratyviniame inde su kraneliu. Nedėkite ant stalo kartoninių sulčių pakuočių. Jas laikykite virtuvėlėje ir šventės metu papildykite gėrimų indus.

*na, ir pabaigai, prisiminkite, kad gražus stalas kuriamas ne tik dėl vaizdo, o ir dėl to, kaip jausis Jūsų vaikas, pamatęs jį. Taigi dėl emocijos :) Visi norime matyti savo vaiką laimingą. Visi norime jam padovanoti gražią vaikystę.

Sunku pasirinkti? Parašykite mums ir mes patarsime Jums! Švenčių ruošėme šimtus, todėl pasidalinsime savo patirtimi, kaip gražiai suderinti spalvas, kokias dekoracijas pasirinkti, kaip sutaupyti.

Mūsų teminių gimtadienių dekoro pavyzdžių rasite FOTO galerijoje.

DĖMESIO: Užsakymus teminiams gimtadieniams priimame ne vėliau nei 3 darbo dienos iki Jūsų šventės pradžios. Užsakant prekes per mus, atvežimas į kambarį nemokamas (sutaupote pinigų) ir stalą padengsime iki Jums atvykstant (sutaupote laiko pasiruošimui). Jūs mokate tik už prekes, kurias patys pasirenkate, todėl patys reguliuojate norimą dekoracijų biudžetą.