Vaikų žaidimų kambariai "Ledinukas" ir "Ledinuko pasaka" Vilniuje.

„Ledinukas“ gimė su didele energija ir nesuvaldomu noru sukurti tokį žaidimų kambarį, kokį norėtumėme padovanoti savo vaikui gimtadienio proga, t.y. įdomų, stilingą ir saugų. Kartu patogų didelėms grupėms žmonių. Juk kuo daugiau svečių vaiko šventėje, tuo smagiau :) Privatumas mums visada buvo vertybė, todėl žaidimų kambariai yra skirti uždaroms šventėms - gimtadieniams, krikštynoms, įmonių Kalėdiniams susibėgimams su vaikais. Jų metu visa žaidimų erdvė uždaroma tik vienai kompanijai žmonių.

Taigi, ,,Ledinukas" gimė didelis tiek ploto prasme, tiek žaidimų aikštelės prasme. Mums buvo svarbu, kad vaikams užtektų veiklos visos šventės metu, todėl įrengėme didžiausią aktyvių žaidimų zoną tarp privačių kambarių Vilniuje. Žaidimų kambario "Ledinukas" erdvė yra funkcionali ir padalinta į du segmentus. Vienas skirtas vyresniems vaikams - aukštos čiuožyklos/kalneliai, „spurgų“ nusileidimo takas (naujovė). Antras, universalus -  pritaikytas ir mažesniems ir vyresniems vaikams (batutas, žema čiuožykla, kamuoliukų baseinas, tilteliai, Tarzano laipynė, įvairūs laipteliai ir pan.). Vaikai šventės metu gali džiaugtis ir besisukančia spalvinga karusele, stalo futbolu, nevaržomai važinėtis mašinėlėmis ar žaisti gaudynių, nes vietos pas mus daug ir erdvė neapkrauta nereikalingais daiktais.

Žaidimų kambario "Ledinuko Pasaka" aikštelė yra net trijų aukštų - pirmajame aukšte vaikai suras batutą, naujuosius suktukus, įvairias kliūtis bei didžiulį kamuoliukų baseiną, kuriame  nardyti bei mėtytis kamuoliukais visada labai smagu. Antrajame aukšte vaikų lauks dar daugiau kliūčių (tiltelis, kriaušės, tinklo tunelis ir pan..) ir žinoma čiuožykos - vamzdinė čiuožykla ir naujoji rolerių čiuožykla į didžiulį kamuoliukų baseiną. O pasiekus trečiąjį žaidimų aikštelės aukštą, vaikai įveikę tinklo tunelį, ritinius, pintą tiltelį ir kitas vaikiškas kliūtis, pasieks ilgą dvipusę čiuožyklą. Žinoma mūsų patys mažiausieji svečiai taip pat turės veiklos - įrengėme mažylių zoną su minkštu dideliu kilimu, žaidimų virtuvėle ir žaislais.

Kūrėme žaidimų erdves, kuriose vaikai galėtų tiesiog gerai išsidūkti, ko negali padaryti namie :)

Žaidimų kambarių patalpas išplanavome taip, kad savo vaiką visada matytumėte. Tai padarėme sąmoningai, galvodami apie Jus. Mes taip pat esame tėvai, todėl puikiai suprantame, kad, matydami savo vaiką saugų, ramiai jausitės ir Jūs.

Vaikų kambariai „Ledinukas“ ir "Ledinuko Pasaka"orientuoti į 2-7 metų vaikus. Ši amžiaus grupė - pagrindiniai mūsų klientai. 

Su savimi į šventę galima atsinešti savo užkandžius, todėl Jums pravers kambaryje įrengta virtuvėlė su dideliu darbastaliu (virdulys, pjaustymo reikmenys, keletas serviravimo indų ir pan.). Taip pat pačiame kambaryje rasite WC su vystymo stalu leliukams, erdvią ir patogią svečių sėdėjimo ir bendravimo zoną su kokybiškais minkštais baldais, dideliu stalu bei profesionaliu stalo futbolo stalu.  

Jei Jūs norite šventės be rūpesčių, mes padėsime Jums viskuo, kuo tik reikės: stalo serviravimas/dekoras, užkandžių vaikams ir suaugusiems užsakymas, programos parinkimas ir pan. O galbūt Jums reikia tik patarimo? Išsakykite savo norus. Mes orientuoti į Jus :)

Aplankykite mus. Kviečiame atvykti į svečius ir pasižvalgyti! 

Na, ir pabaigai, ne kartą girdėjome klausimą – kodėl „Ledinukas“? Atsakymas yra labai paprastas.

Nes žaisti – saldu! wink

Linkėjimai,

Ledinukas & dream team